کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی خرازی گلستان به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی خرازی گلستان و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی خرازی گلستان از سوی کاربر است.
فروشگاه اینترنتی خرازی گلستان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت 9 صبح الی 20 بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
فروشگاه خرازی گلستان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه خرازی گلستان به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی خرازی گلستان محفوظ است.
با توجه به نوسانات قیمت ارز، فروشگاه خرازی گلستان در صورت تغییر قیمت کالاهای ثبت شده تا ۲۴ ساعت کاری با شما تماس حاصل میکند.
قبل از ثبت سفارش با تعداد نامتعارف از یک کالای خاص لطفا با فروشگاه تماس حاصل فرمایید.

انتخاب کالاها تصاویر کالاهای قرار داده شده در سایت خرازی گلستان توسط تیم عکاسی خرازی گلستان و از روی نمونه کالای موجود گرفته شده اند و سعی شده تا با استفاده از مدرن ترین تجهیزات نهایت دقت را در به نمایش گذاشتن تصویر کالاها به وجود آوریم با این حال به خاطر نوع نمایش رنگها در نمایشگرهای مختلف تضمینی در صد در صد بودن شباهت رنگی کالاها با تصاویر به کاربران نمیدهیم. کالاهایی که دست ساز هستند و یا مراحل رنگ کردن این کالاها توسط دست انجام گرفته است ممکن است با تصاویر همخوانی صد در صد نداشته باشند. در قسمت توضیحات هر کدام از این کالاها به این موضوع اشاره شده است. خریدار باید در انتخاب کالا دقت لازم را داشته باشد، در صورتی که کالای خریداری شده بعد از تحویل کالا (و همخوانی با فاکتور خرید) از لحاظ ظاهری (مانند رنگ و سایز)‌ مورد پسند خریدار واقع نشود فروشگاه خرازی گلستان هیچ تضمینی برای تعویض و یا بازگشت وجه به خریدار نمیدهد و در صورت تقبل تعویض کالا کلیه هزینه های پستی به عهده شخص خریدار می باشد. لطفا با دقت قسمت توضیحات و قسمت مشخصات هر کالا را مطالعه بفرمایید و در صورت باقی ماندن هر سوالی در ذهنتان یا از طریق پرسش در قسمت نظرات و یا از طریق تماس با پشتیبانی در روزها و ساعات کاری اطلاعات لازم را در مورد کالا به دست آورید.
مقررات پستی و بازگشت کالاهای معیوب یا غیر همخوان با فاکتور: در خرازی گلستان همیشه سعی می شود تا اجناس با نهایت دقت و ایمنی در بسته های پستی قرار بگیرند ولی اگر با استناد به فاکتور خرید ثابت شود که کالا توسط وبسایت خرازی گلستان اشتباه ارسال شده است یا بخشی از کالاها ارسال نشده است، این فروشگاه خود را موظف به رعایت حقوق مشتری و ارسال مجدد کالا (در صورت هزینه بالای 10 هزار تومان) یا به انتخاب مشتری بازگشت وجه (هزینه های زیر ده هزار تومان) پس از دریافت کالای اشتباه فرستاده شده از سوی مشتری می داند. توجه :‌شکستگی و یا مشکلات بسته بندی کالاها تا زمانی که به اصل کالا آسیبی وارد نشده باشد جزء موارد مورد قبول برای بازگشت کالاها نمی باشد‌.
هزینه پست برای هر بسته پستی متغیر می باشد ولی برای سهولت کار، وبسایت خرازی گلستان هزینه های ثابت در انتخاب کاربران قرار داده است.
هزینه پست کالاها به جز موارد ذیل به عهده مشتری می باشد
۱- اعلام تخفیفهای ویژه پستی ۲- اثبات اشتباه فرستاده شدن کالا توسط فروشگاه
ارسال کالاهای بازگشتی از سوی مشتری فقط باید از طریق پست پیشتاز انجام گیرد و در صورتی که خریدار تقاضای دریافت وجه پستی را دارد باید رسید پستی را همراه با شماره تماس شخص خریدار به فاکتور کالا منگنه کرده و با کالا ارسال کند. مشتری های شهر کاشان بعد از هماهنگی با پشتیبانی سایت کالای خود را می توانند از طریق پیک موتوری تحویل دفتر مرکزی دهند. لازم به ذکر است بازگشت کالا به فروشگاه فقط با هماهنگی با پشتیبانی سایت امکان پذیر می باشد و در صورت ارسال سرخود، خرازی گلستان هیچ مسئولیتی نسبت به بسته پستی و کالاها ندارد مشتریان شهر کاشان می توانند با هماهنگی قبلی و ارائه فاکتور برای مراجعه حضوری به نمایندگی سایت خرازی گلستان جهت تعویض کالاهایی که در فروشگاه موجود می باشند اقدام به عمل آورند

قیمتها و تخفیف ها:
وبسایت خرازی گلستان همیشه در تلاش است تا اجناس را با بهترین قیمت موجود در بازار به دست مشتریان عزیز برساند، بعضی از قیمتها به خاطر تشویق به خرید اینترنتی و در نظر گرفتن پرداخت هزینه پستی توسط مشتری کمتر از قیمتهای موجود در فروشگاه می باشند. لطفا دقت داشته باشید به هیچ عنوان درخواست یکی بودن قیمتها را در خریدهای حضوری نداشته باشید.
انواع تخفیف های ویژه فقط مخصوص خرید از وبسایت و فقط در زمانهای مشخص شده می باشد.

شماره تماس پشتیبانی به صورت تلفنی  :‌ ۰۹۱۳۲۶۲۲۴۷۶  روزهای کاری هفته از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۱ شب